5 דרכים פשוטות לשנות את חדר השינה שלכם

5 דרכים פשוטות לשנות את חדר השינה שלכם

הפכו את חדר השינה שלכם למקום מהסרטים עם מרקמים, תאורה וריהוט נכון!

 

אנו אוהבים לעזור ללקוחות שלנו למצוא את הרהיטים והתפאורה המושלמים לחדר השינה שלהם! אנו חושבים שחדר השינה הוא תמיד פרויקט מהנה מכיוון שהוא יכול לשקף את הצרכים והטעם שלכם. כאשר חדר אוכל וסלון צריכים לשרת צרכים רבים ולאכלס משפחות וחברים, חדר שינה הוא פשוט מקלט פרטי.

 

הנה חמישה דברים שיש לקחת בחשבון בעת ​​תכנון או עדכון חדר השינה שלכם:

1 – הוסיפו דפוסים ומרקמים בעזרת מצעים

לאחר שבחרתם את המזרן המושלם, תוכלו להוסיף לו כריות, שמיכות כיסויים וסדינים! זו הדרך המושלמת להפוך את מיטתכם למוקד חדר השינה שלכם. בחרו צבעים ודוגמאות שמשמחים אתכם, וערבבו סוגים שונים של בד כמו פשתן לקיץ וקטיפה לחורף. זה יוסיף מימד לחדר השינה שלכם ויעניק לו תחושה רעננה בכל עונה.

2 – הגדירו את החלל עם שטיח

שטיח הוא דרך נהדרת לחלק את חדר השינה הראשי לנישות נעימות או לקשור חדרי שינה קטנים. אם אתם מניחים שטיח מתחת למיטה שלכם, ודאו שיש לפחות רגל המוצגת בכל דפנות המיטה החשופות כדי לשמור על פרופורציה של החדר שלכם. שטיחים מספקים הזדמנות נהדרת להציג דוגמאות בקנה מידה גדול מכיוון שהם גדולים, אך דאגו לאזן בין שטיח מעוצב לצבעים אחידים על טקסטיל אחר. שטיח אזורי מתקבל בברכה במיוחד בחדרים עם רצפות עץ מכיוון ששטיח קטיפה מספק תחושה נהדרת מתחת לאצבעות הרגליים דבר ראשון בבוקר.

3 – קבעו את מצב הרוח עם תאורה נכונה

בניגוד לחללי עבודה במשרד או במטבח, תאורת אווירה היא הטובה ביותר לחדר שינה. זה יעזור לכם להקל על שגרת הבוקר שלכם או להירגע בלילה לפני השינה. מנורות רצפה ופמוטי קיר עוזרים להפיץ אור טוב יותר מאורות תקרה חזקים. כמו כן, מתג דימר יכול לעזור ליצור את אותו אפקט. מנורת שולחן על שידת הלילה היא גם דרך מעשית לכלול תאורה בחדר השינה.

4 – הוסיפו יופי טבעי עם צמחים

צמחי בית מספקים תוספות נהדרות לחדר השינה מכיוון שהם עוזרים בטיהור האוויר כך שתוכלו לנשום יותר בקלות בזמן שאתם ישנים. הם גם מושלמים ליצירת אסתטיקה רגועה ושלווה שתגרום לחדר השינה שלכם להרגיש כמו נווה מדבר פרטי. אם אתם מודאגים מתחזוקה, נסו צמחים בשרניים או שרכים עם תחזוקה נמוכה והניחו אותם על שידת הלילה.

5 – תנו לחדר השינה שלכם להרגיש גדול יותר עם מראות

מעצבי פנים אוהבים להשתמש במראות בחדר השינה מכיוון שהן פונקציונליות ויפות. מראה גדולה מעל השידה או ליד הכיור יכולה לשמש כמראת איפור, או גלריה של מראות ממוסגרות קטנות יותר שיכולה לעזור בהחזרת האור הטבעי. מראות מועילות במיוחד בחדרי שינה קטנים יותר מכיוון שהן עוזרות לחדרים להרגיש פתוחים יותר.