5 צעדים לקופונים קיצוניים

5 צעדים לקופונים קיצוניים

אין קסם לקופונים קיצוניים, אבל זה דורש קצת סבלנות וקצת ניסוי וטעייה. בצע את הצעדים הבאים כדי להפחית את החלק "שגיאה" במשוואה זו.

 

שלב 1: לאסוף

 

תצטרך הרבה קופונים, אבל אתה לא צריך להשתגע. המהלך החכם הוא להשיג מספר עותקים של אותו קופון, כך שאם תתקל בעסקה, תוכל למקסם את החיסכון שלך. תחשוב על קופונים כמטבע, כי בסופו של יום, אתה הולך להשתמש בהם כמו במזומן. השג כמה שיותר באמצעות מקורות מובילים.

 

שלב 2: סדר

עם כל המשאבים הללו, יהיו לכם שפע של קופונים לKSP. אבל איפה אתה יכול לשמור עליהם מבלי לאבד את המסלול או לתת להם להשתלט על הבית שלך?

 

החוכמה לארגון קופונים מצליח היא למצוא מערכת שנוח לה ושתעמוד בה. עליכם לדעת לאילו מוצרים יש לכם קופונים ומתי פג תוקפם. אין לך זמן לערימה מתסכלת ולא מאורגנת העמוסה בשולחן הקפה שלך. יש הרבה אפשרויות זמינות.

 

שלב 3: קניות במכולת

עכשיו שיש לכם את הקופונים והם מסודרים, הגיע הזמן לתכנן מסע קניות.

 

למסע הקניות הראשון שלך כקופון קיצוני, אני מציע להמשיך בעסקה אחת בלבד. שמור על זה פשוט ויהיה לך נוח במרשם. לאחר שתכיר את התהליך, תוכל להגיע לעסקאות גדולות יותר ויותר מהן.

 

שלב 4: משאבים

כעת אתה יודע כיצד להגדיר את העסקה הראשונה שלך ואת העסקאות הבאות. לאחר מכן, הנה מבט על כמה משאבים שיעזרו לך לדרבן אותך בדרך של גדלות קופונים קיצונית.

 

קופונים לאתרים

שפע של אתרים מוקדשים לעזור לך לחסוך כסף בנתיב הקופה, למשל https://nau.co.il/ או https://jemix.co.il/. מהדרי קופונים סורקים את החדשות ומוסיפים כדי להכין עבורך עסקאות עוד לפני שתשיג את העיתון שלך. הם יגידו לך אילו פריטים להשיג ואיפה, ואילו קופונים תזדקק.

 

שלב 5: אחסון והפצה

כאשר אתה מתחיל בקופונים קיצוניים, תמצא לך מלאי פריטים במהירות, כך שתצטרך מקום לאחסון הכל.

לדוגמה, אתה יכול לאסוף בקלות יותר מחודש אספקת בשר וירקות קפואים, כך שמקפיא עמוק הוא חובה. הגדר ארון או יחידת מדפים במוסך שלך כדי לאחסן בנוחות את מאות השימורים שאתה עומד לערום. הקופונים שלך עשויים להיות מסודרים, אך אם לא תישאר לפני שטח האחסון, כל הפריטים בחינם יציפו את הבית שלך. זכור את רשימת המטלות.

סגירת תפריט