כיצד שמשיית גן משפרת את איכות החיים שלכם?

כיצד שמשיית גן משפרת את איכות החיים שלכם?

מדהים עד כמה שימושית שמשיית גן יכולה להיות, ואיך היא מוסיפה תחושת כיף לכל אירוע. שמשיה כזו היא חיונית עבור ארוחה בחוץ, מפני שהיא מספקת צל לשולחן ומאפשרת הנאה מארוחה ארוכה ונינוחה.

שמשיית גן: מה היא נותנת לכם?

בין אם זה שמשיות לחצר, גינה או המרפסת שמשיות מאפשרות לכם:

  • שמשיית גן מאפשרת לכם לקחת הפסקה מהשמש בקיץ, להתמקם באזור מוצל ולהנות ממשקה טעים באריכות. הזמנים המומלצים לשהייה בצל הם בין 11:00 ל-15:00 אחר הצהריים.
  • שמשיה מאפשרת לכם לתת לעיניים קצת להירגע מהאור של קרני השמש החזקות.
  • האוכל הטעים שהנחתם על השולחן צפוי להישאר טעים במשך זמן רב יותר.
  • שמשיית גן תהווה מחסה עבור האורחים שלכם מגשם מפתיע. שמשיות אלה הצילו מסיבות ערב רבות, והן יכולות להציל גם את שלכם.

 

ומה עם שמשיית צד?

שמשיית צד היא הדודנית הגדולה של שמשיית הגן הקלאסית. שמשיה זו חזקה ויציבה, וגובהה הממוצע הוא שלושה מטרים. לשמשיית צד יש עיצוב אחר. החופה שלה נתמכת קלות בלבד, כשהיא מחוברת בחוכמה בצידה אל מוט קבוע. היציבות מגיעה מבסיס שמשקלו כבד, כמו למשל בסיס פלסטיק איכותי שניתן למלא בחול.

 

עמידות ואיכות טובה מובנית בתכנון זה, ולכן נדרשת תחזוקה מועטה. המסגרת עשויה אלומיניום כך שאין לכם צורך להיות מודאגים מחלודה. לשמשיה עצמה יש שמונה צלעות שהופכות את חופתה לעמידה ויציבה. יש לה מערכת קלה להפעלה ואפשרות להטיה בזווית של 45 מעלות, שמאלה או ימינה.

 

גם אתם רוצים שמשיית גן או שמשיית צד? בצדק. מדובר באביזר הכרחי עבור כל חצר, גינה או עסק שמארח אנשים. זו השקעה מוצדקת, נבונה וחכמה של אנשים עם חזון שמצליחים לראות את התמורה שלה.

סגירת תפריט