לבנות גדר לגינה לבד או להשכיר בעל מקצוע?

גדרות לגינה כל כך פשוטות שאפשר אפילו לבצע התקנת DIY! גדרות חווה הן אחת הגדרות הקלות ביותר לבנייה, והן דורשות חומרים פשוטים, כמו חפירה, סרט מדידה… בחנות האספקה ​​הביתית המקומית שלך יהיו האספקה ​​הדרושה לך לבניית גדר חווה. שקול לבנות גדר חווה כחווייה משפחתית, לעסוק את כל משפחתך בפרויקט מהנה ומעשי לעידוד קשרים משפחתיים. חווית בניית גדר חווה DIY עשויה להיות פרויקט משפחתי מהנה לסוף שבוע חם בעונות האביב או הסתיו. בניית גדר חווה דורשת רק תכנון, מדידה וחפירה. החלק המסובך בתהליך הוא התקנת השער, כך שזה החלק של ההתקנה שתוכלו לעשות בעצמכם.

 

בעוד שגדר החווה היא הגדר הניתנת ביותר להתקנת DIY, התקנת הגדר אינה עבודה קלה. התקנתה תיקח זמן, תכנון ועבודה ידנית. התוצאות שלכם יהיו גדר אסתטית, ותקבלו הרבה סיפוק מהידיעה שהתקנתם את הגדר בעצמכם, אך זה ייקח זמן. בנוסף להתקנה, יהיה עליכם לתכנן כיצד תיראה הגדר. תכנון גדר החווה מאפשר גיוון רב-תכליתי למיקום, אך דורש גם חשיבה יצירתית יותר בגלל כל אפשרויות העיצוב וההשמה העומדות לרשותכם.

 

תן למקצוענים לטפל בגדר החווה שלך

חברת גוטליב המומחים בייצור שערים וגדרות יכולה לעזור לכם בתכנון, התקנה ותחזוקה של גדר החווה שלכם. אנו נהיה אתכם בכל שלב של הדרך, החל מהחלטת סוג הגדר, בחירת החומרים לגדר, תכנון הלוגיסטיקה והתקנת הגדר. מכיוון שאתה מחפש להתקין גדר חווה, הגדר תהיה עשויה עץ, מה שמוזיל משמעותית את עלות ההתקנה בגלל הקלות היחסית בהתקנה. אנו נתקין את גדר החווה עם עץ המטופל בלחץ, ונבטיח שגדר החווה שלכם תימשך זמן רב. למרות שגדר החווה היא עיצוב פשוט, בשלב התכנון, אנו יכולים לעבוד איתך להתאמה אישית של גדר החווה שלך כך שתוכל לקבל מראה מושלם לבית ולמשפחתך.

 

גדר חווה היא עיצוב פשוט אך אלגנטי שיכול לרומם את מראה הבית שלך. זה די מדהים שתוספת כה קלאסית וצנועה לחצר שלך יכולה ליצור מראה כה דרסטי. החלק הטוב ביותר בגדר החווה הוא העלות הנמוכה של התקנה ותחזוקה. גדר החווה כה פשוטה עד שתוכל אפילו להתקין אותה בעצמך בקלות יחסית. שקול להתקין גדר חווה עם משפחתך לפעילות מהנה בסוף השבוע! אם פרויקטים של DIY אינם כוס התה שלכם, אל תדאגו! חברתנו יכולה לעזור לכם לתכנן ולהתקין את גדר החווה שלכם. 

 

סגירת תפריט