תכונות של ארנקי העור הטובים ביותר

תכונות של ארנקי העור הטובים ביותר

אם תסתכל בכיס שלך כרגע, כנראה שתמצא לפחות שלושה דברים; הטלפון שלך, המפתחות, וכן הארנק שלך. הארנק הוא דבר כל כך אוניברסלי כשמדובר בפריטים שאנשים נושאים בחיי היומיום שלהם. לא משנה מה העבודה שלך ואיך אתה מבלה את היום שלך, תזדקק לארנק. זה נושא את המזומנים שלך, כרטיסי ביקור, כרטיסי אשראי / חיוב, רישיון נהיגה, שטרות, מפתחות, מטבעות ודברים רבים אחרים ומוודא שהם נגישים מיד. מטרת הפוסט הזה היא לעזור לכם לבחור בין ארנק העור הטוב ביותר שיש.

 

בכל הנוגע לבחירת הארנק שלך, עור הוא הבחירה המתבקשת. ארנקים מתכתיים וסיבי פחמן נמצאים שם גם להתנסות. ובכל זאת, כאשר הסגנון והמעמד נמצאים במוקד, שום דבר לא יכול להתעלות על היופי של ארנק עור איכותי בעל מבנה מושלם ותפור במיומנות.

 

תכונות ארנקי העור הטובים ביותר

איכות עור 

לא כל העור נוצר שווה. עור הוא חומר כה תכליתי שהוא מגיע בכל הצורות והצורות. סוג העור ואיכותו ממנו מיוצר הארנק יכולים להפוך אותו לארנק הטוב ביותר שיש או פשוט לממוצע.

 

יש הרבה סיווגים של עור. הסיווג החשוב ביותר מבוסס על החלק של עור החי שממנו עשוי העור. עור העור הוא די עבה ובלתי שמיש כמו שהוא. לכן, כדי להפוך אותו לשימושי יותר, הוא מחולק למספר שכבות. השכבה העליונה ביותר נקראת עור מלא גרגר, בעל פגמים טבעיים רבים. כאשר פגמים אלה מרופדים / משייפים, השכבה המתקבלת נקראת עור גרגר עליון. העור המתקבל מכל השכבות האחרות שמתחתיו נקרא עור אמיתי.

 

ארנקים באיכות טובה עשויים כמעט תמיד מעור מלא. עור מלא קשוח, מתנגד לבלאי יותר מכיתות עור אחרות, ומפתח פטינה יפה בשימוש לאורך זמן. מצד שני, ארנק מעור אמיתי עשוי לא להחזיק זמן רב.

 

תכנון ויכולת

פונקציונליות חשובה לאריכות ימים בבחירת ארנק. אתה לא רוצה להיתקע עם ארנק באיכות טובה מאוד לאורך זמן שלא עוזר לך הרבה בצרכים היומיומיים שלך.

 

מעצבים נוטים לעיתים קרובות להיאבק עם איזון בין פונקציונליות לאסתטיקה. ארנקים רזים ומינימליסטיים יותר הם כל הזעם בימינו, אך הם מגיעים עם הרבה פשרות ולא הרבה מקום לכלום. לפני שתקבל את הארנק המושלם שיתאים לצרכים שלך, תצטרך לבדוק את הארנק הנוכחי שלך ולגלות כמה כרטיסים, מזומנים ופריטים אחרים אתה סוחב מדי יום. אם אתה מינימליסטי וסוחב רק כמה פריטים, בחירת הארנק שלך תהיה שונה ממי שנושא הרבה כאלה.