You are currently viewing שאלות נפוצות על שירות השף האישי השבועי שלנו

שאלות נפוצות על שירות השף האישי השבועי שלנו

כמה ארוחות אוכל לקבל?

בתפריטים שבועיים אנו מכינים שלוש מנות עיקריות ושלוש מנות צד; אם השף שלכם מגיע פעמיים בשבוע הוא יכין חמש מנות בכל פעם; שתיים עיקריות, שתי מנות צד ומנה אחת לבחירה. ספרו לנו אם יש לכם צרכים או בקשות ספציפיות לארוחות ואנחנו נוכל להתאים את התפריטים שלכם בהתאם.

 

איך אתם מעריכים את גודל המנה?

אנו מכינים מנה של חלבון במנות של 6-8 גרם למבוגר. אנחנו מבשלים על סמך ניסיון של מה שאנחנו חושבים שמספיק לכל מנה, ונשמח להתאים את הגודל מחדש אם זה יותר מדי או מעט מדי.

 

האם אתם יכולים לבשל מנה נוספת אם אנו מתכננים לארח?

כן, אנו מציעים לזוג "תוספות" – שאחת מהן היא בישול מנה נוספת. בין אם המנה תהיה קינוח, מנה אחרת, מנה ראשונה או תוספת, אנו יכולים להכין תוספת טעימה שתענה על צרכיכם. אנא הודיעו לנו על כך מראש.

 

אילו עוד "תוספות" אתם מציעים בשירות השף השבועי?

אנו מציעים גם ארוחות "אמא ואני". אם יש לכם תינוק שעומד להתחיל לאכול אוכל אמיתי ואתם מעוניינים לחשוף אותו לכל הטעמים והחומרים התזונתיים שאתם אוהבים לאכול, נוכל להפוך ארבע מהמנות שלכם למחית שהתינוק שלכם יוכל לאכול אתכם.

 

היכן מכינים את האוכל?

אנו מקבלים את החומרים שלנו במרכז המטבח שלנו, שם השפים מכינים את הכלים לפני שהם מגיעים לביתכם כדי לבשל את האוכל במטבח שלכם. אנו נעבוד עם כל ציוד שברשותכם ונביא את כל הכלים הנוספים הנחוצים לנו.

 

באיזו תדירות אתם באים לבשל?

אנו מגיעים לביתכם פעם או פעמיים בשבוע ביום שמתאים לכם ביותר וללוחות הזמנים של השפים שלנו.

 

כמה זמן לוקח לבשל את הארוחות השבועיות במהלך ביקורכם?

בדרך כלל אנו מבשלים במטבח שלכם כשעתיים – זה כולל הכנה מראש, בישול וניקוי.

 

איזה ציוד אני צריך?

השפים שלנו מנוסים מאוד, מגוונים ונוחים בכל מטבח. אנו יכולים לאלתר דברים מסוימים, וגם תמיד נבדוק לפני כן אם אנו זקוקים לציוד או כלים מיוחדים מסוימים.

 

כמה דברים שאנחנו לא יכולים לאלתר:

קרש חיתוך

סבון ידיים / ספוגים

מגבות נייר / ריסוס לשיש

 

מה אם המטבח שלי באמת קטן?

לא לדאוג! כשפים מקצועיים, אנו בעלי ניסיון בבישול במטבחים מכל הצורות והגדלים ונוכל להביא את המטבח שלכם לעבודה בדרכים שמעולם לא חשבתם שהן אפשריות. אם במקרה המטבח שלכם חסר כיור, תנור או מקרר, אולי כדאי לכם ליידע אותנו.

 

איך מאחסנים את האוכל?

אנו מאחסנים את המזון בכלי אוכל או בקופסאות לאחסון מזון אחרות שיש לכם. אנו שמחים לאסוף כמה קופסאות נוספות עם המצרכים אם תרצו – אנא יידעו אותנו. כמו כן, במאמץ להיות ידידותיים לסביבה יותר, אנו מבקשים מכם בבקשה להשתמש בכלים לשימוש חוזר ולא בכלים חד פעמיים. תודה!

 

האם אתם לוקחים בחשבון צרכים תזונתיים מיוחדים?

בהחלט. אנו יכולים לבשל ללא גלוטן, טבעוני, צמחוני, כשר, בריא ללב, דל נתרן, דל סוכר, דל קלוריות ועוד. ציינו אילו צרכים או מגבלות תרצו שנעבוד איתם בעת מילוי הטופס המקוון ונשמח לעמוד בדרישות התזונתיות שלכם.

 

האם אוכל לבקש בקשות מיוחדות לבחירות בתפריט?

בהחלט, אם יש לכם בקשות או שינויים כלשהם, אל תהססו לדבר. אנו מקדמים בברכה כל בקשה מהאתר, מתפריטי עבר, והשמטות או שינויים בפריט כלשהו בתפריט. זכרו, כל מנה שאנו מציעים מוכנה בדיוק בשבילכם; אז הכל לחלוטין ניתן להתאמה אישית!

 

האם אוכל להיות בבית בזמן שאתם מבשלים?

כן, כמובן! אנו שפים 'אורחים' בביתכם ורוצים שתרגישו בנוח להתנהל בשגרה שלכם. אמנם אנו לא מקדישים מספיק זמן ל"הדרכה" (אלא אם כן נרשמתם לחוג בישול), אך אנו שמחים לשוחח ולקבל את פניכם. למטרות בטיחות, אנו מבקשים לפקח על ילדים וחיות מחמד, אך הם כמובן מוזמנים גם להיות בסביבה ולהתבונן במתרחש במטבח.

 

האם עלי להתחייב או לחתום על חוזה?

אמנם אנו עושים הנחות לתמחור הרגיל, אך איננו דורשים התחייבות לזמן כלשהו. אתם יכולים להשתמש בשירותים שלנו בתדירות גבוהה או לעתים רחוקות כפי שרק תרצו, אך השפים שלנו נוטים לקבוע זמנים מסוימים עם לקוחות קבועים. הסכם השירות מציין את הציפיות של שני הצדדים כשאתם מזמינים ארוחת שף פרטי עד הבית.