5 טיפים שיעזרו לכם לשמור על התכשיטים שלכם בטוחים בבית

5 טיפים שיעזרו לכם לשמור על התכשיטים שלכם בטוחים בבית

בין אם אתם בעלים של שרשרת אחת או מאות שרשראות יפות, הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא שהאדם הלא נכון ישים את ידיו עליהן. לדברי ה-FBI, בשנה שעברה בלבד התרחשו יותר משבעה מיליון מקרים של גניבת רכוש ברחבי ארה"ב. מתוך אותם מקרים, 18% הוגדרו כפריצות.

פנינו למומחים של https://milliondiamonds.co.il במסגרת בראיון איתם הבאנו לפניכם 5 טיפים שיעזרו לכם לשמור על חפצי הערך בטוחים בביתכם:

 

  1. השקיעו במערכת אבטחה ביתית טובה

 

אולי זה קצת ברור מדי, אבל כאן זה המקום להזכיר שמערכת אבטחה טובה לבית, הכוללת אביזרים כמו אזעקה, גלאי תנועה ומצלמות במעגל סגור, יכולה להפחית באופן משמעותי את הסיכויים שלכם ליפול קורבן לגניבת רכוש.

 

ישנם חבילות ודגמי ציוד רבים עם תכונות אבטחה חשובות כמו מעקב מרחוק, והאפשרות להודיע ​​למשטרה אם קיימת פעילות חשודה בביתכם. אחרי הכל, אתם אף פעם לא יודעים מה יכול לקרות כשאתם לא בבית.

 

  1. השתמשו בכספת או בתיבה עם מנעול

 

אתם יכולים להאמין שאפשר לסמוך על אנשים כי הם נמצאים באופן קבוע בבית שלכם, אבל אתם אף פעם לא יכולים להיות בטוחים מדי בזה. במקום לאחסן את חפצי הערך היקרים שלכם בתיבת תכשיטים רגילה, מומלץ שתשקלו להשקיע בכספת או בתא אחסון כלשהו שמגיע עם מנעול, כך שרק לכם תהיה גישה ישירה לתכשיטים עצמם.

 

אם הכספת שלכם מגיעה עם מפתח, שמרו אותו במקום מאובטח ומוסתר. יתרה מזאת, בחרו בכספת עם מנעול קומבינציות כדי להקטין את הסיכון אפילו יותר.

 

  1. ודאו שהתכשיטים שלכם מוסתרים

 

גם אם אתם משתמשים בכספת או בתיבה עם מנעול, עדיין, השתדלו להימנע מלהשאיר אותם פתוחים. הגנב הפוטנציאלי אולי לא יוכל לפתוח אותם, אבל זה לא אומר שהם לא ייקחו אותם למישהו שיכול לעשות זאת. וודאו שהתכשיטים שלכם אינם חשופים לעיני כל בעת ניקוי או ארגון הבית.

 

אם אינכם יכולים לאחסן את התכשיטים שלכם בכספת או בתיבה ננעלת, ישנו דבר קל אבל חשוב שאתם יכולים לעשות. כידוע, יש מגוון של דרכים שבהן אפשר לשמור על חפצי הערך שלכם בטוחים מפני גנבים פוטנציאליים, ויצירתיות היא כאן המפתח לכל העניין.

הסתירו את חפצי הערך שלכם על ידי הנחת מעין פאנל לכיוון החלק האחורי של המדף על מנת ליצור תא סודי. בנוסף, ניתן להדק קופסה קטנה תחת – לא בתוך – מגירת שידה. אפילו אגרטל פרחים יכול להיות מקום מסתור משכנע, אלא אם כן הוא לא נראה מתאים למקום שבו שמתם אותו. נכון, זה לא אידיאלי, ועדיין מסוכן יותר מאשר השימוש בכספת או בתיבה ננעלת, אבל אם זה מה שיש, מומלץ פשוט לפעול להסתרת התכשיטים ביצירתיות.

 

  1. רכישת פוליסת ביטוח

 

הביטוח על הבית שלכם עשוי לכסות נזקים שנגרמו עקב שריפות או אסונות אחרים, ולכן פוליסת ביטוח מקיפה עבור התכשיטים שלכם היא הדרך הטובה ביותר לשמור על הערך שלהם אם משהו יקרה. ישנן חברות ביטוח רבות בשוק המתמחות בביטוח של תכשיטי יוקרה, ביניהם זהב ואבנים יקרות.

בהתאם לערך והסכום שאתם רוצים לבטח, תוכלו לבחור בין מגוון של חבילות ביטוח המכסות כמעט כל דבר, החל מפריצה ועד נזק שנגרם מתאונות בבית או אסונות טבע.

 

  1. הישארו בבית במהלך תיקונים וביצוע שירותים אחרים

 

נכון, זו לא תמיד האפשרות הנוחה ביותר, אבל חשוב מאוד לתזמן תיקונים ועבודות בית כשאתם יודעים שתהיו נוכחים. אם אתם בבית בזמן שמישהו עובד אצלכם, הסבירות שהוא יסתובב במקום שבו הוא לא צריך להיות פוחתת משמעותית. כך אתם גם נהנים משלוות נפש, מכיוון שלא תהיו מודאגים לגבי כל דבר שעלול לקרות לתכשיטים שלכם בזמן שאתם רחוקים מהבית.

 

בין אם תבחרו להתקין צי של מצלמות אבטחה, לרכוש כספת חסינה בפני אש, או לרכוש פוליסת ביטוח נפרדת, שקלו בחום לנקוט במספר צעדים נוספים כדי להבטיח את שלומם של חפצי הערך היקרים לליבכם. אתם אף פעם לא יודעים מתי האדם הלא נכון ימצא את עצמו בבית שלכם – ומה שהוא כנראה יחפש בהזדמנות הראשונה יהיה את תיבת התכשיטים שלכם, לכן מומלץ שתפעלו בזריזות כדי לוודא שחפצי הערך החשובים נמצאים במקום בטוח.

סגירת תפריט