שמירה על ניצוץ במערכת יחסים ארוכת טווח

שמירה על ניצוץ במערכת יחסים ארוכת טווח

אני מקנא בך באופן חד משמעי, להיות כנה לחלוטין.

 

יש, מניסיוני, כמה דברים טובים יותר בחיים מאשר שיהיה לי מי שיגיע הביתה בסוף היום. מישהו שאפשר לסמוך עליו. מישהו לאהוב. כלומר, מי לא אוהב אהבה?

 

אך מערכות יחסים ארוכות טווח לא יימשכו לנצח אלא אם שני הצדדים מוכנים להכניס את העבודה הדרושה לתחזוקה ולגרום להם לפרוח. חלק גדול מהעבודה כרוך בשמירה על החיים של הלהבה הגופנית ובכן, סקסית. זה הופך להיות חיוני בסוף תקופת ירח הדבש, תקופה בה אתה מתחיל להתפשר בחיים עם אדם שכולל את מה שאני מקווה שהוא יחסי מין רגילים עם אותו אדם.

 

להלן מספר דברים שתוכלו לנסות שיעזרו להחזיק את הניצוץ הזה בחיים.

 

הראה קצת הקדשה

כשמדובר במערכת יחסים ארוכת טווח, אינך יכול לאפשר לעצמך להתאפק. אתה צריך להקדיש זמן ואנרגיה כדי לגרום לבן הזוג שלך להרגיש טוב. מסרבים לאפשר לדברים ליפול לרדמה פיזית או רגשית. המשיכו לנסות דברים חדשים והמשיכו לעשות את הדברים שאתם יודעים שהם אוהבים – את הדברים שגורמים להם להרגיש משהו חיובי.

 

הצגת מאמץ רציני ודפוק זה אחד הדברים הסקסיים ביותר שאתה יכול לעשות למישהו אחר, ואף על פי שמדובר בטבלה הבסיסית של היותך מאוהב, זה יכול באמת להניע את הליבידו.

 

תהיה ספונטני

תכנון הופך לחלק גדול ממערכות היחסים ארוכות הטווח, ואני בהחלט לא מתנגד לתכנון יום וזמן לקיים יחסי מין. זה יכול ולעיתים קרובות בהחלט לגופו של עניין, מכיוון שהציפייה ממש מרגשת.

 

אבל אתה יודע מה עוד מרגש? אחר הצהריים. או לחזור מהעבודה אחרי יום ארוך ולהיכנס מייד לפגישת איפור (שעשויה להתקדם ליותר).

 

תקשר בחופשיות בדרכים כנות ולא מסוננות

הפתעות וספונטניות נהדרות בכל מה שקשור להצגת ניצוץ, אך קיום דיון ישר עם מה שאתה ובן / בת הזוג רוצים או רוצים לנסות הוא גם כן קריטי. חשוב לעבוד על ההיבט של מערכת היחסים שלכם שמאפשר לספר אחד לשני כמעט הכל. אולי יש משהו ברשימת הדלי המיני שלך שתמיד רצית לנסות – וליצור נוחות במערכת היחסים לתקשר את זה, להרגיש חופשי לומר כל הזמן את מה שאתה חושב ומרגיש, ישתלם לך גם באופן מיידי לָרוּץ.

 

קנו יחד צעצועי מין – ואז השתמשו בהם, כמובן

הכנסת כמה צעצועים לחדר השינה (או בכל מקום שתחליטו להשתמש בהם, באמת) חייבת להוסיף קצת תחושה והתרגשות חדשה שאולי איכשהו נעלמה בכמה מהצהרות הזוגיות האחרונות שלכם. ואם תחליט לקנות אותם יחד בחנות אביזרי מין או באינטרנט, זה יבטיח שתשיג דברים ששניכם תרצו לנסות. סביר להניח שזה יוביל לשיחות עמוקות יותר לגבי מה שבאמת יריד את שניכם. אחרי הכל, בסוף היום או הלילה, דברים מעטים משלימים מערכת יחסים ארוכת טווח טוב יותר מהגשמה מינית בשפע. ואורגזמות. הרבה אורגזמות.