3 היתרונות המובילים בקיום אינטרקום בשערים האוטומטיים שלך

3 היתרונות המובילים בקיום אינטרקום בשערים האוטומטיים שלך

ישנן סיבות רבות מדוע אינטרקום בשערים החשמליים שלך הוא רעיון טוב, אך יש אינטרקום עם יתרונות רבים יותר מאשר לרוב!

 

  1. אינך צריך להיות בבית כדי לדבר עם מבקרים ולפתוח את השערים שלך

 

זה ממש נוח להיות מסוגל לענות לשיחות השער האוטומטיות שלך כשאתה בעבודה, בחופשה או סתם בסופר; כמו גם כשאתה בבית.

 

כשמישהו מתקשר בשערים, האינטרקום של שער ה- GSM לא מצלצל למכשיר אינטרקום מסורתי, הוא מצלצל בטלפון הנייד שלך במקום זאת. ניתן להתקבל או לדחות את השיחה על ידי לחיצה על מקשי המספרים. אתה יכול גם לדבר עם המבקר שלך. משמעות התכונה הזו היא שבכל מקום בו אתה נמצא בעולם אתה יכול לקבל את השיחות מהשערים האוטומטיים שלך. זה שימושי במיוחד לקבלת משלוחים אם אתה בחוץ; אתה יכול לפתוח את השערים שלך כדי לאפשר משלוח למקום בטוח.

 

המכשיר היחיד שכולנו נאלצים להגיש ידו בימינו הוא הטלפונים הניידים שלנו … כך שאם אתה מתבונן בתיבה שקובעת ומישהו מתקשר בשערים שלך, אתה אפילו לא צריך לקום לענות לשיחת השער.

 

  1. תן ובטל גישה בקלות באמצעות אפליקציות לנייד

 

עם מרבית האינטרומים של שער GSM, אתה יכול לשייך אליו לפחות 100 מספרים. זה עושה את זה שימושי במיוחד עבור משרדים ופארקים עסקיים, אך גם במקום שיש לך צוות ביתי כמו גננים שתרצה שיוכלו פשוט להכנס לעצמם בשביל להקל עלייך.

 

כדי לשייך מספר טלפון לאינטרקום, יש לשלוח אליו מחרוזת של קודי טקסט. למרבה המזל, Videx ו- AES הפכו אפליקציות טלפון סלולרי שימושיות כדי לאפשר תכנות קלה של כל התכונות שלה, אפילו אלה המתקדמות כמו תפס אוטומטי מתוזמן.

אם אתה רוצה לבטל את הגישה לאנשים מסוימים, אתה פשוט מסיר את מספר הטלפון שלהם מרשימת המספרים המוכרים והם כבר לא יכולים לקבל גישה כשהם מתקשרים אליו. זה שימושי במיוחד בחצרים מסחריים שבהם יכול להיות שהאיוש יכול להשתנות לעתים קרובות.

 

  1. חסוך כסף בשלטים יקרים לחברים מורחבים, משפחה ואנשי צוות!

 

למרות שזה מסורתי להפעיל את השערים החשמליים שלך עם שלט רחוק או עם כפתורים, אלה פריטים קטנים למדי. הם נאבדים בקלות והעלויות גוברות די מהר ב -30 פאונד לפופ! שלט רחוק נותן מענה רק לכניסה ויציאה מהנכס, ולכן הצורך במערכת אינטרקום עדיין נדרש. אינטרקום GSM פונה למבקרים וגם לגישה של המשפחה או העובדים שלך, מה שהופך אותה לנקודת הכניסה היעילה והמשתלמת ביותר לשערי משתמשים מרובים.

 

ישנן אפשרויות נוספות העומדות לרשותך בחלק הראשי של האתר. אנא צור קשר לקבלת מידע נוסף על הצרכים שלך ואנחנו נביא את הפיתרון הטוב ביותר עבורך.

סגירת תפריט