מה החלק הכי יקר בשיפוץ מטבח? 5 טיפים שיעזרו לכם להחליט

מה החלק הכי יקר בשיפוץ מטבח? 5 טיפים שיעזרו לכם להחליט

שאלות עולות בכמויות גדולות כשאתם שוקלים לשפץ את המטבח שלכם. הדבר הכי חשוב שבעלי בתים רוצים לדעת הוא כמה זה יעלה להם, ואיך הם יוכלו לחסוך קצת כסף ועדיין לייצר תוצאות מצוינות? אולי כבר קיבלתם הערכה עבור שיפוץ המטבח שלכם ואתה תוהים איך תוכלו לגרום לזה לעבוד… כאן אנו מפרקים את הדבר היקר ביותר בשיפוץ של המטבח שלכם, ובנוסף נותנים לכם שפע של טיפים שיעזרו לכם לעגל פינות ולחסוך כסף.

 

הרכיבים היקרים ביותר של חידוש מטבחים משתנים בהתאם לכמה דברים. הגורם החשוב ביותר שמשפיע על העלות הוא כמה גדול שיפוץ המטבח שעיניכם נישאות אליו. אם אתם מתכננים לבצע שינויים קטנים יותר, או רק לשנות כמה אלמנטים במטבח שלכם, העלות הממוצעת של שיפוץ מטבחים קטנים הוא נמוך בהרבה. אם אתם מתכננים לבצע שינויים גדולים יותר במטבח שלכם כמו לבצע מחדש את משטחי השיש, הרצפות, הארונות ובעצם כל השאר, תצטרכו להוציא הרבה מאוד כסף עבור שיפוץ כזה גדול של המטבח.

 

לאן הולך רוב הכסף הזה?

האלמנט היקר ביותר בכל שיפוץ מטבח הוא בדרך כלל הארונות. במקום השני, נמצאים מכשירים חדשים שעולים די הרבה. משטחי השיש הם ההוצאה הגדולה ביותר הבאה בתור.

 

אם שיפוץ המטבח שלכם דורש עבודות חשמל אתם הולכים להוסיף הוצאה לא מבוטלת של כסף עבור פרויקט הכולל. עבודות אינסטלציה וחשמל יכולות להפוך במהירות לאחת ההוצאות הגדולות ביותר שלכם אם אינכם נזהרים.

 

גודל המטבח שלכם, היקף השיפוץ שלכם ואפילו העיר שבה אתם גרים ישנו במידה רבה את הסכומים שתשלמו.

 

היכן תוכלו לעגל פינות כשמשפצים את המטבח שלכם בתקציב?

ישנן מספר דרכים שבהן תוכלו לקצץ בעלויות שיפוץ המטבח שלכם, אפילו על ההוצאות הגדולות מכולן כמו משטחים וארונות. חמשת הטיפים הבאים האלה מובטחים שיעזרו לכם להגיע למטבח חלומותיכם בתקציב מוגדר:

 

  1. קבעו תקציב

לפני שאתם מזמינים חומרים, חשוב לשבת ולקבוע תקציב ריאלי. ואז, גלו כמה יעלה לכם כל מה שאתם רוצים. האם זה במסגרת התקציב? בדרך כלל התשובה היא לא, וזו הסיבה שכל כך חשוב לשבת ולהתייחס לזה לפני שתתחילו. אילו אלמנטים ברשימה שלכם חשובים לכם ביותר ועם אילו אתם יכולים להסתדר גם בלי? כמו כן, זכרו כי מרבית השיפוצים עולים מעבר לתקציב, ולא פחות ממנו.

 

  1. אל תזיזו כיור או מכשירים

כל דבר שמתחבר לקו גז או מים צריך להשאיר כמו שהוא אם אתם מחפשים לחסוך כסף בשיפוץ המטבח. העברת קווים אלו מחייבת שכירת איש מקצוע נוסף, חשמלאי או אינסטלטור. לעתים קרובות, אנשים מעריכים כמה זה יכול לעלות. אלא אם כן המטבח שלכם באמת צריך להחליף את המכשירים האלה, ישנן דרכים אחרות שבהן אתם יכולים לשדרג את המטבח שלכם מבלי לשנות את טביעת הרגל הכוללת.

 

  1. החליפו רק ארונות אם אתם באמת צריכים

ארונות הם ההוצאה הגדולה ביותר בשיפוץ המטבח הממוצע. חלק מהסיבה שלארונות יש תג מחיר גבוה היא כי הם נועדו לחיות יותר זמן מאשר המקרר והתנור. ארונות יכולים להראות נהדר למשך 15-20 שנה או יותר.

 

לפני שתשקיעו בארונות חדשים, בדקו את הארונות הנוכחיים שלכם אם ניתן לתקן אותם במקום להחליף אותם. אם דלתות הארונות עדיין נפתחות ונסגרות כראוי, חסרות סימני עיוות או עובש, והן בסך הכל מתפקדות באופן מלא, סביר להניח שלא צריך להחליף אותן עדיין.

 

תיקון ארונות ישנים הוא פחות יקר, ויכול להעניק לארונות שלכם מראה חדש לחלוטין. החלפת חומרה והוספת שכבה של צבע טרי מעניקה לכם מראה של ארונות חדשים בהרבה פחות כסף.

 

  1. צאו לבדוק מחירים ומוצרים

לעולם אל תניחו שהמחירים בחנויות המקומיות שלכם הם הנמוכים ביותר. פרסומות עשויות לגרום לכם לחשוב שאתם מקבלים את העסקה הטובה ביותר, אבל זה לא תמיד המקרה. אם תצאו בעצמכם לבדוק מחירים לפני שאתם מבצעים רכישה, תוכלו לחסוך הרבה כסף.

 

  1. קנו בסיטונאות במקום מקבלן

אם אתם מחפשים לחסוך כסף בשיפוצים ולא מפריע לכם לבצע עבודות רגליים בעצמכם, תוכלו לחסוך סכום כסף משמעותי על ידי קניית החומרים שלכם מסיטונאים. השגת החומרים שלכם מאותו מקום שבו קונים הקבלנים תחסוך לכם המון כסף. קניית משטחים, ריצוף, ארונות ושדרוגים אחרים במחיר הסיטונאי תחסוך לכם נתח גדול מהסכום הכולל שלכם.

 

ארונות המטבח שלנו נמצאים כאן כדי לעזור לכם לחסוך כסף בשיפוץ המטבח שלכם. אנו מציעים ארונות מטבח מודרניים, משטחי עבודה, אביזרים ועוד במחירים הסיטונאיים שאתם בטוח אוהבים!

סגירת תפריט