מהו סגנון הריהוט האהוב עליכם?

מהו סגנון הריהוט האהוב עליכם?

כולנו יכולים להבחין בהבדל בין סגנונות ריהוט עכשוויים מסורתיים ואלגנטיים, אבל האם אתם באמת מכירים מונחים כמו בית חווה מודרני ואורבני של אמצע המאה הקודמת? לפני שאתם משקיעים ברהיטים לביתכם, הכירו את האפשרויות שלכם כדי שתוכלו להחליט על סגנון ריהוט שמתאים לאישיות ולסגנון החיים שלכם.

ריהוט מודרני מאמצע המאה הקודמת

סגנון הריהוט המודרני של אמצע המאה הקודמת מאזן בין הקווים הנקיים של העיצוב העכשווי לבין גווני עץ בינוניים וכהים בסגנונות רטרו. סגנון זה פיתח פופולריות בשנות השישים והוא עדיין טרנדי כיום. תחשבו על כסאות אימס, מנורות רצפה מקושתות ורגליים בזווית המייצרות מראה בסגנון גבוה. בסגנון הזה אתם יכולים לצפות למצוא צורות גיאומטריות מזוהות ושילוב של אלמנטים טבעיים.

ריהוט בית חווה

עיצוב בית חווה הוא מושלם אם אתם רוצים קסם כפרי מעודכן וחמימות של רוגע נעים. תחשבו על דלתות הזזה של אסם, דוגמאות פשוטות, צבעי אדמה וחומרים אורגניים כמו עץ. הסגנון הזה יוצר בית נוח ומזמין אפילו אם אתם גרים במרכז עיר סואנת.

ריהוט מעבר

אם אתם אוהבים את הסגנון של הרהיטים המסורתיים אך אתם רוצים את הנוחות והתחכום של עיצוב עכשווי, ריהוט מעבר הוא המתאים ביותר בשבילכם. ריהוט מעבר לוקח את האלמנטים הטובים ביותר ממגוון סגנונות ומעדכן אותם. חפשו קווים נקיים, פלטת צבעים ניטרלית, מינימום קישוטים וחומרים מפוארים כמו עור, עץ ושיש.

ריהוט עכשווי

ריהוט עכשווי משקף עיצובים פופולריים כעת, כך שהעיצוב העכשווי טרנדי ייראה שונה עם שינוי הטעם. נכון לעכשיו, העיצוב העכשווי מודגש על ידי צורות גיאומטריות מופשטות ופלטה מונוכרומטית וניטרלית. תוכלו למצוא אלמנטים אורגניים כמו עץ, עור וזכוכית וקווים נקיים.

 

אנחנו מביאים לכם את מיטב מותגי הרהיטים הידועים ברחבי הארץ ובעולם. קנו בחנות המקוונת שלנו, יש בה מבחר גדול של רהיטים מוזלים, מזרנים ואביזרים אחרים. נציגי המכירות המנוסים שלנו עומדים לרשותכם כדי להדריך אתכם בבחירת הרהיטים הנכונים כך שתבחרו את הסגנון המתאים לביתכם. למעבר לחנות: https://www.rossetto.co.il/

סגירת תפריט