You are currently viewing תראו לבריחת השתן שלכם ​​מי הבוס

תראו לבריחת השתן שלכם ​​מי הבוס

כתבו יומן שלפוחית שתן

קשה לנהל בריחת שתן ביעילות אם אינכם יודעים מה גורם לבעיה מלכתחילה. גורמים רבים יכולים לשחק פה תפקיד, כגון שלפוחית ​​השתן, הפרעה במערכת השתן, לחץ או אפילו משהו נוירולוגי.

 

מעקב אחר פעילות השלפוחית ​​וצריכת הנוזלים במהלך יום העבודה יכול לעזור לרופא לאתר, לתאם או לצמצם את מקור בעיית בריחת השתן. ערכו רישום יומי של פעילויות השתן שלכם והכמות של כל הנוזלים שצרכתם, הפעילויות הגופניות שבהן עסקתם במהלך היום וכל דבר אחר שאתם יכולים לשייך ישירות לתאונת בריחת שתן.

ערכו רשימה של התרופות שלכם

תרופות מסוימות, כגון תרופות המשמשות לטיפול בלחץ דם גבוה ודיכאון, יכולות לגרום לבריחת שתן או להחמיר אותה. אם אתם נוטלים תרופות מרשם או ללא מרשם, מומלץ לדון בהן עם הרופא שלכם בביקור הבא. הוא יכול לבדוק את תופעות הלוואי ולקבוע אם שינוי במינון או בסוג התרופה עשוי לסייע בהפחתת או בפתרון בעיית בריחת השתן.

התייחסו גם למשקלכם ולרמת הפעילות הגופנית שלכם

להישאר בכושר בזמן העבודה ליד שולחן העבודה זה קשה. ממש קשה. אולי אינכם מבינים עד כמה המשקל שלכם משפיע על בעיות השליטה בשלפוחית ​​השתן, אך מחקרים הראו כי השמנה קשורה לעיתים קרובות ישירות לבריחת שתן. למה? עודף משקל מוסיף לחץ על הבטן, מה שמוסיף בעקיפין לחץ על שלפוחית ​​השתן. כמה מחקרים מצאו שנשים שמאבדות 10% ממסת הגוף שלהן עלולות להפחית עד 50% את הסיכון לתאונות שתן.

 

אנו יודעים כי ביצוע פעילות גופנית במהלך יום עבודה עמוס יכול להרגיש כמעט בלתי אפשרי, אך היתרונות הבריאותיים הכוללים של פעילות גופנית גורמים ללהטוט בלוח הזמנים להיות שווה את המאמצים האלה. בעוד שפעילויות מסוימות עלולות להחריף את הבעיה, זה לא אומר שאתם לא יכולים לנסות פעילויות אחרות. לדוגמה, אם ריצה גורמת לדליפת משלפוחית ​​השתן, עברו למשהו בעל השפעה נמוכה יותר, כמו רכיבה על אופניים. או המשיכו לרוץ אך השתמשו במוצרי ספיגה.

נצלו את היתרון של המוצרים בשוק

זה יכול להרגיש כאילו שאתם היחידים שסובלים מבריחת שתן, אבל זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. עשרות מיליוני אנשים ברחבי העולם חיים עם שלפוחית ​שתן רגיזה. אין זה מפתיע, אם כן, שיש כיום הרבה מוצרים בשוק, החל מפדים ועד חיתולי לילה למבוגרים, שנועדו להפוך את ניהול בריחת השתן לעבודה קלה ונוחה. נסו כמה מוצרי ספיגה כדי לראות איזה פתרון הכי מתאים לכם. בזמן הקניות, זכרו את הטיפים האלה כדי שלא תיפלו טרף לחמש הטעויות הנפוצות שאנשים עושים בעת רכישת חיתולים למבוגרים.

אל תתעלמו מהעלויות

אם אתם על תקציב הדוק, זה יכול להיות מפתה ללכת על האפשרויות הזולות ביותר, אבל במהלך יום עבודה, מוצרים זולים דווקא נוטים בסופו של דבר לעלות יותר.

 

תחשבו על זה ככה. אם אתם צריכים להתרוקן 8 פעמים ביום, מוצר זול יותר עשוי להכיל התרוקנות אחת או שתיים לפני שתצטרכו להחליף, ואילו מוצר יקר יותר יכול להכיל עד עשר התרוקנויות. אם אתם קונים את המוצר הזול יותר, יהיה עליכם להשתמש בארבעה תחתונים לפחות. אם בחרתם במוצר היקר, תצטרכו רק אחד. למרות שבמוצר השני המחיר ההתחלתי גבוה יותר, אתם תשתמשו בפחות תחתונים ותחסכו לכם כסף בטווח הארוך.

שקלו לדבר עם הבוס שלכם

אם בעיות שלפוחית ​​השתן שלכם בעבודה הופכות להיות מורגשות, ייתכן שתרצו לתת לבוס שלכם מידע לגבי המצב כדי להימנע משיחה לא נוחה בהמשך הדרך. הודיעו לו כי אתם פועלים כדי לנהל את מצבכם והסבירו מה זה אומר (למשל שעליכם ללכת לשירותים כל שעה או שעתיים).

 

עם כל מה שיש לכם על הצלחת בעבודה, הדבר האחרון שאתם רוצים זה לדאוג מפני בעיות שליטה בשלפוחית ​​השתן. על ידי ביצוע הטיפים שהזכרנו למעלה, תוכלו לנהל באופן יזום את הסימפטומים שלכם ולהתכונן לבלתי צפוי כמו מקצוענים.