טבעות נישואין לגברים – כל מה שצריך לדעת

טבעות נישואין לגברים – כל מה שצריך לדעת

בעוד שכל ההתרגשות סביב אירוסין היא בדרך כלל סביב טבעת האירוסין של הכלה לעתיד, טבעת הנישואין של הגבר גם היא נחשבת למיוחדת למדי. יש לקחת בחשבון בזהירות ובשיקול דעת כשבוחרים טבעת נישואין לחתן, מכיוון שזו הדרך הסמלית שלו להראות את אהבתו ומחויבותו לכלתו. זה אינדיקטור לכך שבמקום כלשהו בעולם, יש לו אישה שהוא אוהב והיא אוהבת אותו. והכי חשוב, בהשוואה להוצאה הקיצונית של טבעת האירוסין של הכלה, טבעת הנישואין של החתן היא בדרך כלל במחיר סביר.

 

עלות טבעת נישואין של גבר משתנה בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים. בדרך כלל טבעות ממוצעות עולות בסביבות 2400 ש"ח. אמנם זה לא טווח קיצוני כמו במקרה של טבעת האירוסין של האישה, אבל עדיין מדובר בהבדל בולט מאוד. זה תלוי באיזה סוג מתכת מדובר, ואם יש תוספות כמו יהלומים או אבנים אחרות. המתכות הפופולריות ביותר הן זהב לבן וזהב צהוב. זהב לבן הוא ללא ספק הפופולרי ביותר שכן הוא זול יותר מפלטינה ובעל מראה דומה לה. החיסרון העיקרי הוא שהוא יכול להצהיב לאורך זמן, בניגוד לפלטינה שאינה מצהיבה. זהב נתפס כבחירה הקלאסית, עם מראה וינטג'י קלאסי ונצחי. החיסרון בזהב הוא שמדובר במתכת רכה וניתן לשבור אותה או לשרוט אותה די בקלות.

 

בקצה הגבוה של הספקטרום נמצאת הפלטינה, ובקצה הנמוך, טונגסטן וטיטניום. פלטינה היא הבחירה הראשונה עבור טבעות נישואין של גברים. עם זאת, היא גם היקרה ביותר. המחיר מוצדק בשל עמידותה והברק הנצחי שלה. טבעות פלטינה בעלות מראה ייחודי והן חזקות במיוחד, מה שלעתים יכול להיחשב כמטאפורה לנישואין.

 

טונגסטן היא בחירה מצוינת מכיוון שהיא עמידה וזולה מאוד. למרבה הצער, כמעט בלתי אפשרי לשנות את גודלה. עם זאת, היא לא תיפגע או תצהיב כמו טבעות ממתכות יקרות יותר.

 

טיטניום הוא ללא ספק סוג הטבעת הזול ביותר. זו מתכת חזקה מאוד שיכולה להציע מראה גברי במיוחד. החיסרון הגדול ביותר בטבעת טיטניום הוא חוסר היכולת שלה להתרחב, כלומר, לא יהיה ניתן לשנות את גודלה. אפשר להרגיש את זה אם עולים קצת במשקל.

סגירת תפריט