כיצד תבחרי בעצמך את תוספות השיער הטובות ביותר

כיצד תבחרי בעצמך את תוספות השיער הטובות ביותר

בחירת תוספות שיער בעצמך יכולה להיות מאתגרת במיוחד, במיוחד אם את עושה זאת בפעם הראשונה. בעוד שנשים רבות נוטות לסמוך על הסטייליסטים שלהן כדי לבחור את סוג התוספות הטוב ביותר עבור שיערן, דבר זה יכול לגרום לפספוס של המטרה.

 

אף אחד לא מכיר את השיער שלך טוב יותר ממך, ולכן כדאי לקחת יוזמה ולבחור בעצמך את תוספות השיער הטובות ביותר. אם תעשי כך, תהיי שמחה יותר עם התוצאות שיתקבלו. אם את עדיין מרגישה קצת מהוססת ומבולבלת, קבלי כמה נקודות חשובות שיסייעו לך לבחור את התוספות הטובות ביותר לשיערך בקלות:

 

צבע השיער שלך

נסי תמיד להתאים את צבע תוספות השיער לצבע השיער שלך. אמנם ניתן לצבוע את תוספות השיער כדי להתאים אותן לשיערך, אך הכימיקלים שבצבע עלולים להזיק לתוספות ולקצר את אורך חייהן. מסיבה זו, עלייך להבטיח שתבחרי את הצבע בזהירות. אל תחפשי קיצורי דרך.

 

משמעות הדבר היא גם שהן לא יחזיקו זמן רב ובעצם תשלמי כדי להזיק לתוספות שלך. התרחיש היחיד שבו כדאי לך לבחור זה כאשר את מחפשת תוספות בגווני פסטל או צבע לא שגרתי, שלא ניתן למצוא. כמו כן, בדקי את הצבע תחת אור שונה כדי למצוא התאמה אמיתית. שיער נראה בגוון כהה יותר או בהיר יותר בתאורה שונה.

 

מרקם השיער שלך

לשיער שונה יש מרקם שונה אז נסי להתאים את מרקם שיערך לתוספות השיער. בעוד שנשים מסוימות רוצות להיות יותר נועזות ולבחור במראה אחר, זה יכול להיות מתכון לאסון. לדוגמה: אם יש לך שיער מתולתל באופן טבעי וקיבלת תוספות חלקות, תצטרכי ליישר את שיערך כך שיתאים לתוספות או לבחור בתוספות לשיער מתולתל.

 

באופן דומה, אם יש לך שיער חלק ויש לך תוספות מתולתלות, תצטרכי ליישר אותן. פירוש הדבר שהסיכויים הם גבוהים יותר לגרום נזק לתוספות ולשיערך הטבעי עקב שימוש בפן או במייבש שיער. בנוסף, זה גם מוסיף לשגרת הטיפול בשיער ובסופו של דבר תמצאי את עצמך מבלה יותר זמן מול המראה כדי לוודא שהן משתלבות היטב.

 

סגנון השיער שלך

קחי את סגנון השיער שלך בחשבון כשאת בוחרת תוספות שיער. תוספות שיער מסוימות מאוד מגבילות ואינן יכולות להיות מעוצבות. לדוגמה: אם בדרך כלל את אוספת את שיערך בזנב פוני, יכול להיות בעייתי לעשות זאת עם תוספות שיער מכיוון שלא ניתן לאסוף אותן יחד. סגנון שיער זה מותח את קרקפתך ואת בסופו של דבר תגרמי להיחלשות של תוספות השיער בשוגג.

 

באופן דומה, צמות גם הן אינן מומלצות עם תוספות שיער, אז מומלץ שתחשבי על כך אם את מוכנה לעבוד קשה יותר כדי לנסות תסרוקות חדשות ואולי לשנות את המראה כולו כשתבחרי לשים תוספות שיער.

סגירת תפריט